Hea tuju treener

Võib olla oled mõne spordialaga seoses treeneriga kokku puutunud. Ehk oled isegi spordiklubis personaaltreeneri teenust kasutanud? Või kui mitte, siis ehk oled mõnes filmis või seriaalis näinud (või raamatust lugenud) kuidas treener sportlast suunab ja aitab tal tugevamaks saada. Ikka selleks, et paremini, kiiremini jõuda endale seatud eesmärgini. Treener ei ole kehalise kasvatuse õpetaja, kes annab harjutuse kätte ja jätab omapäi katsetama. Esimene suunab ja toetab arengut, teine mõõdab tulemusi.

Hea tuju treener on abiline, kes suunab Sinu heaolu tugevdamist. Tegemist on personaalse teenusega, kus harjutused lähtuvad inimese taustast, vajadustest ja eesmärkidest. Kõik harjutused tulenevad positiivse psühholoogia praktikast, on teadlaste poolt tuhandete inimeste peal läbi testitud ning saanud oma toimivuseks kinnituse. Kuid nii nagu ka tavapärase treeninguga, on harjutustest kasu ainult siis, kui neid teha. Treener suunab, õpilane teeb.

Treeningu tulemusena:

  • paraneb osaleja õnne, heaolu tunne;Hea tuju treener
  • osaleja tunneb end positiivsemana ja on seeläbi produktiivsem;
  • saab iseendaga paremini läbi;
  • oskab elada täisväärtuslikku ja õnnelikku elu;
  • teab kuidas elust rõõmu tunda;
  • tunneb erinevaid hea tuju harjutusi ning on endale sobivaima(d) integreerinud oma igapäevaellu.

Tegemist on individuaalse teenusena, seetõttu lepitakse ajakava, treeningute täpne sisu kokku peale esmast kohtumist. Esimene kohtumine on tasuta, selle raames räägime läbi hetkeolukorra ning eesmärgid, mille saavutamisele hea tuju treener kaasa aidata saab.

NB! Tegemist ei ole psühholoogilise ega psühhiaatrilise nõustamisteenusega.

 

Teenuse tagasiside:

Tuleb varsti

Huvi korral saada meile teade: