Koolitused

Stress

Stress puudutab 78% elanikkonnast, sellega paremaks toimetulekuks pakume järgmisi koolitusi ja teenuseid:

Hea tuju = suurem produktiivsus

Oled ehk tähele pannud, et suudad tööd effektiivsemalt teha kui oled positiivselt meelestatud? Või et avatud ning rõõmsameelsete inimestega on koostöö sujuvam? Koolituse eesmägiks on aidata meeskonnas töötavatel inimestel üles leida igaühe tugevused ja parandada meeskonnatunnetust.

Igapäevane positiivsus

Kuidas tulla toime stressiga? Kas on võimalik oma mõttemustreid ja meelelaadi muuta? Positiivsuse koolituse eesmärgiks on aidata osalejatel aru saada positiivsuse olemusest ning selle omandamise peamistest tehnikatest.

Rõõmu süst

Vahel on vaja lühikest vahepala, mis tuju tõstaks. Just selle jaoks oleme loonud lühikoolituse rõõmu süst, mis aitab lihtsate harjutustega osalejate tuju tõsta. Võib kasutada nii meeskonnaüritustel, konverentside vahepalaks, koolituspäeval jne, koos leiame sobivaima lahenduse.

Terves kehas terve vaim

Matemaatikast me teame, et võrrandi pooled peavad olema võrdsed. Selleks, et sama saaks toimuda ka meie tervises oleme koostöös Triinu Toidumaailmaga välja töötanud unikaalse koolituse – Terves kehas terve vaim. Selle kägius õpetame kuidas toitumisega oma tervise eest hoolitseda ning kuidas positiivse psühholoogiaga oma vaimu vormis hoida. Kliki pealkirjal, et täpsemalt lugeda.

Efektiivne meeskond

Grupp inimesi peab ühtselt koostööd tegema ja eesmärgi saavutama. Mis grupis toimuma hakkab, kuidas grupp tööle saada ja selle efektiivsust tõsta? Meeskonnakoolituse eesmärgiks on aidata neile küsimustele grupiga koos vastus leida.

Hea tuju treener

Jõusaalis aitab personaaltreener leida sinu kehatüübile ja vormile sobivad harjutused. Hea tuju treener teeb sama sinu vaimse tervisega. Treener aitab tuvastada peamised murekohad ning aitab leida sobilikud harjutused vaimu tugevdamiseks, toetades samas nende läbiviimist. Hea tuju treener sobib inimesele, kes on ise valmis endaga tööd/ harjutusi tegema.

 

Teile sobiva lahenduse leidmiseks võtke meiega ühendust: naerata@menssana.ee