Teenused

time for change

Tunned, et vanat moodi enam ei saa, aga uut moodi ei oska? Oled jõudnud õigesse kohta. Meie missiooniks on aidata Sul endal leida enda seest lahendus, mis Sind edasi aitab. Lisaks kootsimisele pakume ka stressijuhtimise treeninguid ja koolitusi, kuna stress puudutab 78% elanikkonnast.

Muutuste loomise konsultatsioon

Väidetavalt käib meie peast iga päev 60 000 mõtet läbi. Nende keskele on lihtne end ära kaotada. Pakume konsultatsiooni, mis on segu coachingust, nõustamisest ning mentorlusest. Seda kõike selleks, et leiaksid üles oma parima versiooni ning leiaksid nende 60 000 mõtte seest üles need, mis su arengut toetavad.

Hea tuju treener ehk optimismi meistriklass

Jõusaalis aitab personaaltreener leida sinu kehatüübile ja vormile sobivad harjutused. Hea tuju treener teeb sama sinu vaimse tervisega. Treener aitab tuvastada peamised murekohad ning aitab leida sobilikud harjutused vaimu tugevdamiseks, toetades samas nende läbiviimist. Hea tuju treener sobib inimesele, kes on ise valmis endaga tööd/ harjutusi tegema.

Terves kehas terve vaim

Matemaatikast me teame, et võrrandi pooled peavad olema võrdsed. Selleks, et sama saaks toimuda ka meie tervises oleme koostöös Triinu Toidumaailmaga välja töötanud unikaalse koolituse – Terves kehas terve vaim. Selle kägius õpetame kuidas toitumisega oma tervise eest hoolitseda ning kuidas positiivse psühholoogiaga oma vaimu vormis hoida. Kliki pealkirjal, et täpsemalt lugeda.

Teile sobiva lahenduse leidmiseks võtke meiega ühendust: naerata@menssana.ee