Ettevõttest

Mens sana OÜ on loodud 2017. aastal. Ettevõtte visiooniks on olla usaldusväärne organisatsioon, kes hoolib ja väärtustab nii klientide kui oma töötajate pikaajalist heaolu.

Mens sana missiooniks on maailm naeratama panna.

Eesmärgi saavutamiseks pakume inimestele teavet hea tuju kohta meie blogis, virgutame neid heade mõtete, viidetega meie Facebooki lehel ning pakume koolitusi ja teenuseid. Oma tegemistes lähtume teaduspõhise positiivse psühholoogia põhimõtetest. Aja jooksul teenuste ja toodete valik kindlasti laieneb – mõtteid on erinevaid, eks paistab, milline neist esimesena realiseerub.

Kadri Koppel

Mens sana OÜ looja, koolitaja ja treener on Kadri Koppel M.Sc, kes on vaimse tervise valdkonnas olnud ligi 15 aastat. Varasem töökogemus vaimse tervise probleemidega inimestega on andnud hea põhja ja motivatsiooni aidata inimestel oma vaimse tervise eest hoolt kanda. Kadri on läbinud Pennsylvania Ülikooli 4nädalase kursuse “Positiivne psühholoogia: vastupidavus” ning Indian School of Business 6nädalase kursuse “Kuidas elada täisväärtuslikku ja õnnelikku elu”.

Aastatepikkused põhjalikud uurimused positiivsusest ja heast tujust, on toonud Kadrile järelduse, et tõhusam on panustada positiivsesse vaimsesse tervisesse, kui likvideerida tagajärgi.